ТОВ «ВФС Трейд» як дистриб’юторська компанія з продажу систем фільтрації розпочала свою діяльність на українському ринку в 1995 році.

Спочатку діяльність ВФС Трейд була організована тільки в межах Києва, на сьогоднішній день представницькі організації компанії розташовуються в усіх регіонах України.

Мережа магазинів з продажу фільтрів для води та комплектуючих до них розширюється з кожним днем. У планах компанії організувати відділи з продажу фільтраційних систем в найвіддаленіших куточках України.

Успіх на українському ринку обумовлений, перш за все, наочною демонстрацією продукції, що продається, що дозволяє пересічному покупцеві скласти думку про продукт і зробити правильний вибір.

ТОВ «ВФС Трейд» займає лідируючі позиції з продажу побутових систем фільтрації води на Україні, що вказує на ефективну роботу фахівців компанії і довіру до продукції, що продається.

співробітництво

Однією з основних завдань ТОВ «ВФС Трейд» є налагодження партнерських відносин з бізнес – клієнтами для подальшого професійного зростання і збільшення обсягу продажів, а також – співпраця з регіональними та зарубіжними партнерами для зміцнення лідируючих позицій по продажу фільтрів і комплектуючих до них.

ТОВ «ВФС Трейд» шукає нові форми і методи співпраці, спрямовані на налагодження бізнес – зв’язків і збільшення асортименту.

Робота з бізнес – партнерами ведеться індивідуально для того, щоб визначити пріоритети кожної зі сторін і укласти взаємовигідні угоди. Для цього компанією ТОВ «ВФС Трейд» передбачені системи знижок, спрямовані на досягнення відповідного співвідношення низької ціни і високої якості товару, що продається.

ТОВ «ВФСТрейд» постійно вдосконалюється в напрямку взаємовідносин «виробник-продавець-покупець».